Atrakcje

Odkryj wyjątkową miejscowość Igrane Zanurz się w harmonii przyrody i tradycji w tym urokliwym zakątku południowej Chorwacji.

To miejsce, gdzie spokój i natura spotykają się z urokiem historycznych zabytków. Malownicze plaże, majestatyczne Góry Biokovo oraz port. Nasze apartamenty znajdują się
w niewielkiej odległości od wielu atrakcji turystycznych. Oddalone są tylko 5 metrów od plaży i krystalicznie czystej wody Adriatyku.

Możesz popływać, nurkować, uprawiać sporty wodne. Niedaleko w Makarskiej znajduje się również wiele restauracji, kawiarni i sklepów, gdzie można spróbować lokalnej kuchni i zakupić pamiątki.

O Igrane...
Dla miłośników historii
Doskonała baza wypadowa

Okolica

Odkryj urok miejscowości Igrane, ukrytej perełki na południu Chorwacji. To malownicze miejsce zaprasza do odkrywania uroczych plaż, zabytków i urokliwego portu rybackiego. Otoczona majestatycznymi Górami Biokovo, Igrane to idealne miejsce dla przeżycia niezapomnianych wakacji. Zanurz się w atmosferze spokojnych spacerów i zachwycających widoków, które czekają na Ciebie w tej magicznej miejscowości nad Adriatykiem.

Aktywność i rozrywka

Nasi goście mogą korzystać z leżaków plażowych i parasoli na plaży Igrane.

Dla miłośników sportu wodnego znajdą deski do pływania SUP, które pozwolą na odkrywanie uroków wód Adriatyku.

Wieczorem można spędzić czas przy grillu, które zapewniamy na życzenie gości.

Kulinaria i relaks

Wybierając Igrane nie musisz daleko szukać wspaniałych lokalnych smaków.

Nasze apartamenty są otoczone kawiarniami, barami, restauracjami i lodziarniami, gdzie zasmakujesz pysznych dań, drinków i deserów.

Języki

Zapraszamy gości z Polski i z całego świata! Nasz personel mówi płynnie po polsku i angielsku, dzięki zapewniają wygodę użytkowania oraz pomoc w każdej sytuacji.

Zapraszamy do naszych apartamentów w Igrane, gdzie spokój i przygoda łączą się, tworząc spokojne chwile relaksu i radości.